Specjalista w zespole technicznym - Szepietowo, podlaskie

Data dodania: 2022-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Pracodawca: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych w Szepietowie

Numer oferty: StPr/22/0365

Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 18-210 Szepietowo, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie całokształtu spraw dotyczących zamówień publicznych, w tym m.in. sporządzanie projektów rocznych planów zamówień publicznych dla zadań realizowanych na potrzeby Składnicy.
2. Prowadzenie spraw dotyczących gospodarki energetycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz eksploatacji urządzeń i instalacji technicznych, jak również zapewnienie ciągłości prawidłowej bezawaryjnej i bezpiecznej ich pracy.
3.Prowadzenie spraw oraz kompletowanie i przechowywanie dokumentacji związanej z ochrona środowiska, a w tym: aktualizowanie planu gospodarki odpadami oraz odpowiadanie za naliczanie opłat i ewidencję odpadów, sporządzanie sprawozdań i informacji z zakresu ochrony środowiska
4.Prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z gospodarowaniem i eksploatacją pojazdów znajdujących się w składnicy
5.Współpraca z Biurem Teleinformatyki w zakresie utrzymania i konserwacji sprzętu teleinformatycznego o raz instalacji
6.Pełnienie funkcji i wykonywanie zadań lokalnego Administratora systemów i sieci teleinformatycznych Składnicy
7.Wykonywanie innych zadań związanych z działalnością Składnicy zlecanych przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie + premia
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pozostali kierownicy do spraw innych typów usług gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Umiejętności: praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, praktyczna znajomość przepisów i obowiązków związanych z ochroną środowiska, znajomość podstawowych przepisów i zagadnień w obszarach technicznych, mechaniki, budownictwa, budowy maszyn i urządzeń, elektryki, znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania biurowego . Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem. Min roczne doświadczenie zawodowe.

NIP: 5260002004
Adres: Przemysłowa 2, 18-210 Szepietowo, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Felek
Nr telefonu: 22 36 09 100
E-mail: rekrutacja@rars.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. Życiorys (CV).
2.Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
3. Posiadanie poświadczeniea bezpieczeństwa uprawniającego do dostepu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "pufne" lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczenia do informacji niejawnych.

Dokumenty należy składać koniecznie z dopiskiem na CV oraz kopercie / w temacie wiadomości e-mail: Ogłoszenie nr RARS 70/Z/BO/07/22.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail