Referent ds. projektów kulturalnych - Kobylnica, pomorskie

Data dodania: 2022-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/2039

Miejsce pracy: Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
organizacja własnych przedsięwzięć artystycznych (koncerty, cykle teatralne, spotkania artystyczne, wystawy, warsztaty),
prowadzenie i obsługa imprez własnych oraz współorganizowanych z innymi jednostkami i instytucjami,
diagnoza i analiza istniejących zjawisk kulturowych,
prowadzenie programów edukacyjno-kulturalnych adresowanych do różnych grup wiekowych,
opracowanie projektów oraz kosztorysów przedsięwzięć artystycznych,
przygotowanie, koordynacja i realizacja repertuaru w sali teatralnej Centrum,
prowadzenie dokumentacji merytorycznej w zakresie wykonywanych obowiązków,
realizacja działań kulturalno-edukacyjnych w świetlicach wiejskich Gminy Kobylnica.
Praca na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: sumienność, rzetelność, punktualność, uczciwość, samodzielność, kurs na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży
umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole; umiejętność prowadzenia i organizacji własnych przedsięwzięć artystycznych, odpowiedzialność,

NIP: 8393145715
REGON: 221166502
Adres: Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Puzdrowska
Nr telefonu: 598429061
E-mail: centrum@kobylnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny
2. CV ze zdjęciem
3. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta