Opiekun w domu pomocy społecznej - Chojno-Wieś, wielkopolskie

Data dodania: 2022-07-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHOJNO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0533

Miejsce pracy: CHOJNO 41 A, 64-510 Chojno-Wieś, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych
oraz spożywania posików adekwatnie do możliwości
mieszkańców,
- realizowanie zadań wynikajacych z roli opiekuna pierwszego
kontaktu,
- praca w zespole terapeutyczno-opiekuńczym,
- w razie potrzeby zapewnienie opieki mieszkańcom w trakcie
wizyt lekarskich,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenien minimum średnie (preferowane opiekunki w domu pomocy społecznej lub opiekun medyczny),
- pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych kandydata,
- praca w systemie zmianowym,
- po zakończeniu umowy na okres próbny możliwość zatrudnienia na umowę na czas nieokreślony,

NIP: 7631221665
REGON: 001020890
Adres: CHOJNO 41 A, 64-510 Chojno-Wieś, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Frankowska
Nr telefonu: 67 25 47 179
E-mail: dpschojno@szamotulskie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail