Pomoc rolnika - Przeczów, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-07-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Kobos Krzysztof
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0465

Miejsce pracy: 28-232 Przeczów 72, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zbieranie warzyw i owoców, usuwanie zbędnych części roślin, klasyfikacja i sortowanie, pielęgnacja.
Rodzaj umowy: Umowa o pomocy przy zbiorach
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 752,5 PLN
Zawód: pozostali rolnicy upraw polowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

NIP: 8661308555
Adres: 28-232 Słupiec 91A, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Kobos
Nr telefonu: 797732920
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon