Robotnik gospodarczy - Piskorowice, podkarpackie

Data dodania: 2022-07-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PISKOROWICACH MOŁYNIACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0992

Miejsce pracy: 37-300 Piskorowice 295, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Dozorowanie systemów alarmowych p. pożarowych.
2. Utrzymanie ładu i porządku wokół budynków i na terenie DPS.
3. Koszenie traw i dbanie o zieleń oraz rabatko kwiatowe, odśnieżanie w okresie zimowym.
4. Rozliczanie się z pobranego paliwa do maszyn rolniczych.
5. Dbałość o czystość dróg i chodników na terenie DPS.
6. Dokonywanie zakupów na rzecz DPS.
7. Terminowe rozliczanie się z pobranych zaliczek na te zakupy.
8. Zastępstwo w razie nieobecności konserwatora.
9. Dozorowanie prawidłowości pracy Przepompowni i Oczyszczalni ścieków.
10. Dokonywanie drobnych napraw i remontów.
11. Pranie, wirowanie, maglowanie i prasowanie odzieży i bielizny. Rozliczanie się z pobranych środków piorących.
12. Przestrzeganie reżimu sanitarnego pomieszczeń w procesie prania brudnej w tym skażonej pościeli i bielizny zgodnie z odpowiednimi procedurami.
13. Sprzątanie pomieszczeń pralni, szatni, holu (przy pralni i magazynie gospodarczym) i klatko schodowej od strony kuchni.
14. Dezynfekcja sprzętu i pomieszczeń pralni przy pomocy środków czyszczących i dezynfekujących oraz lampy bakteriobójczej.
15. Sprzątanie i odkażanie pomieszczeń pro-morte.
16. Dbałość o powierzony mu sprzęt.
17. Pomoc w organizowaniu prac w ramach terapii ogrodniczej.
18. Przestrzeganie przepisów bhp, p. poż., oraz regulaminu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Data zakończenia: 31.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Robotnik gospodarczy

NIP: 8161006532
REGON: 001059389
Adres: 37-300 Piskorowice 295, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Rogowska
Nr telefonu: 17 242 09 41
E-mail: dpslezajsk@pro.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail