Pracownik wykaszający tereny zielone - Łączany, małopolskie

Data dodania: 2022-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Kozioł Rafał TRANSHURDET
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1223

Miejsce pracy: Zagroda 22, 34-115 Łączany, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykaszanie porostów i traw, wygrabianie terenów zielonych związanych z odwodnieniem. Utrzymanie terenów zielonych.
Praca na umowę zlecenie 2 m-ce, z możliwością przedłużenia na umowę o pracę. Praca ok. 40h tygodniowo, w godzinach 7-15.
Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym 505462219.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.07.2022
Data zakończenia: 10.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 19,70 zł/h.
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność wykonywania drobnych napraw mechanicznych.

NIP: 5510021245
REGON: 070740277
Adres: Zagroda 22, 34-115 Łączany, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: RAFAŁ KOZIOŁ
Nr telefonu: 505462219
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon