Szlifierz - Tczewskie Łąki, pomorskie

Data dodania: 2022-06-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "CARO" Zbigniew Rutkowski

Numer oferty: StPr/22/1223

Miejsce pracy: Motławska 12A, 83-110 Tczewskie Łąki, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Szlifowanie powierzchni metalowych
-Kontakt telefoniczny 602-72-44-36, 600-012-691, e-mail: carokowalstwo@wp.pl
-Praca na terenie Tczewskich Łąk,
-Praca w godzinach 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: szlifierz metali
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Szczegóły dotyczące uprawnień::

NIP: 5931004586
REGON: 190381486
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja balustrad, ogrodzeń, instalacje elementów stalowych.
Adres: Motławska 12A, 83-110 Tczewskie Łąki, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Rutkowski
Nr telefonu: 602-724-436
E-mail: carokowalstwo@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail