Asystent nauczyciela przedszkola - Wronki, wielkopolskie

Data dodania: 2022-06-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: AGNIESZKA CIEPLIK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0514

Miejsce pracy: PLAC TARGOWY 2, 64-510 Wronki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) Ogólne:
- przestrzeganie czasu pracy ustalonego z pracodawcą,
- przestrzeganie regulaminu pracy ustalonego w placówce,
- przestrzeganie przepisów i zasad bhp i ppoż.,
- dbanie o dobro placówki, chronienie jego mienia oraz
zachowywanie w tajemnicy informacji, których
ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę,
- przestrzeganie zasad współżycia społecznego.
b) Sprzątanie:
- utrzymywanie porządku w przydzielonych
pomieszczeniach,
- sprzątanie pomocy oraz sali po zajęciach programowych
(dezynfekcja zabawek, zamiatanie, mycie podłóg,
wycieranie kurzy),
- pozostawienie miejsca pracy w nienagannej czystości.
c) Organizacja posiłków:
- pomoc przy rozkładaniu właściwych porcji,
- estetyczne podawanie wszystkich posiłków,
- przestrzeganie wydawania ciepłych posiłków,
- podawanie dzieciom napojów w ciągu dnia,
d) Pomoc przy dzieciach:
- pełnienie zadań opiekuńczych nad dziećmi w zakresie
karmienia, pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci,
czynności sanitarnych dziecka,
- obecność z dziećmi w czasie spacerów i wycieczek,
pobytu na placu zabaw oraz zajęć technicznych
wymagających dodatkowego zabezpieczenia,
- udział w imprezach, uroczystościach i zajęciach grupy
wymagających obecności,
- przygotowywanie pomocy wg zaleceń nauczyciela oraz
sprzątanie po zajęciach,
- udział w dekorowaniu sal przedszkolnych,
- bezwzględne przebywanie z dziećmi w czasie ich pobytu
w szatni,
e) Przestrzeganie bhp:
- codzienne przeglądanie pomieszczeń swojej grupy i
natychmiastowe zgłaszanie dyrektorowi powstałych
usterek oraz wszelkich nieprawidłowości stanowiących
zagrożenie zdrowia lub życia,
f) Gospodarka materiałowa:
- odpowiedzialność materialna za przydzielone naczynia
stołowe, sprzęt i rzeczy znajdujące się w pomieszczeniach
przydzielonych w czasie pobytu w przedszkolu,
- zabezpieczanie przed kradzieżą rzeczy i przedmiotów
znajdujących się w przedszkolu i grupie,
g) Wykonywanie innych czynności :
- usuwanie w czasie przeprowadzania remontów sal i
innych pomieszczeń, sprzętu, mebli oraz należyte ich
zabezpieczanie;
- przestrzeganie ustalonych przez dyrektora przedszkola
ilośc i terminów zużycia otrzymanych narzędzi pracy oraz
materiałów służących do utrzymywania czystości,
- nie udziela rodzicom informacji o zachowaniu się dzieci,
a zainteresowanych kieruje do nauczycielki,
- ponosi odpowiedzialność za szatnię podczas pełnienia w
niej dyżurów, czuwanie, aby dzieci wychodziły z
przedszkola tylko pod opieką rodziców lub osób przez
nich upoważnionych, a na zakończenie dyżuru sprząta
pomieszczenia szatni.
- zgłaszanie dyrektorowi do odpisu zniszczonego sprzętu,
urządzeń i potłuczonych naczyń,
- czynnie uczestniczy w przygotowaniach do uroczystości
przedszkolnych oraz w sprzątaniu po ich zakończeniu,
- wykonywanie innych czynności zleconych przez
dyrektora, wynikających z organizacji pracy i potrzeb
przedszkola poleconych przez dyrektora lub kierownika
gospodarczego,
- wykonywanie czynności dodatkowych wg przydzielonych
zadań (np. dodatkowe pomieszczenia, zastępstwa za
innych pracowników przebywających na zwolnieniu
lekarskim bądź urlopie woźna).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent nauczyciela przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • sumienność
  • książeczka sanepidu
  • komunikatywność
  • otwartość na działanie w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi bądź doświadczenie na podobnym stanowisku,
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

NIP: 7831580535
REGON: 634609776
Adres: Aroniowa 18, 62-090 Bytkowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Janik
Nr telefonu: 606 332 056
E-mail: wronki@senso-szkraby.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
- CV,
- skierowanie,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail