Robotnik gospodarczy - Gorzyce, śląskie

Data dodania: 2022-06-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śl.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0919

Miejsce pracy: 44-350 Gorzyce, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności związanych z porządkowaniem budynku Komisariatu (mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli, mycie okien, opróżnianie koszy, dbanie o utrzymanie w czystości pomieszczeń sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych);
- wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości terenu wokół budynku Komisariatu, w okresie zimowym odśnieżanie drogi dojścia do budynku, usuwanie lodu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne:
Budynek Komisariatu nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, brak wind, podjazdów, toalet dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 07.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
Opis wynagrodzenia: / wynagrodzenie: 1400 zł brutto
+ premia regulowana,
+ dodatek z tytułu wysługi lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej, umiejętność komunikowania się, niekaralność.
Mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

NIP: 6340137913
REGON: 27020829200295
Krótki opis działalności gospodarczej: działalność dot. bezpieczeństwa państwa, porządku i bezpieczeństwa publicznego
Adres: Kokoszycka 180 B, 44-313 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Sterna-Skowronek
Nr telefonu: 47 8555219
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - podanie,
- CV,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- kopie dokumentów potwierdzającyh wykształcenie,
- kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe,
- w przypadku osób niepełnopsrawnych orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie wymaganych dokumentów w godzinach pracy Zespołu Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godz.: od 8.00 do 15.00 w terminie do 06.07.2022r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon