Pomoc techniczna - pracownik gospodarczy - Wyrzysk, wielkopolskie

Data dodania: 2022-06-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0820

Miejsce pracy: Kościuszki 15, 89-300 Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dbanie o estetykę miejsca pracy ( koszenie traw), drobne prace naprawcze, pomoc techniczna (zwijanie, rozstawianie namiotów , sprzętu muzycznego, elektronicznego), zastępstwo kierowcy (dowóz sprzętu do miejsca imprezy). Praca na miejscu lub na terenie Gminy Wyrzysk (imprezy).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 31.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 do 25 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 25 zł brutto /h. Praca w godz 7.30-15.30 w dniach imprez godziny popołudniowe i nocne
Zawód: pozostali organizatorzy konferencji i imprez
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane prawo jazdy kat. B,

NIP: 7642264448
REGON: 570286029
Adres: Kościuszki 15, 89-300 Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Dzikowicz
Nr telefonu: 67 286 27 53
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon