Pracownik do sprzątania apartamentów - Kąty Rybackie, pomorskie

Data dodania: 2022-06-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: 1.Zarządzanie Nieruchomościami "Kompleks"Tomasz Stefański 2. Nadmorskie Centrum Nieruchomości "Kompleks"Tomasz Stefański

Numer oferty: StPr/22/0700

Miejsce pracy: Zalewowa 14, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie apartamentów, części wspólnych budynków wielorodzinnych,
miejsce pracy - Stegna, Sztutowo, Kąty Rybackie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto / godz. w pierwszym miesiącu maju ( czerwiec- sierpień 4000-4200 zł netto, 6 dni pracy )
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania:
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- doświadczenie w sprzątaniu,
- prawo jazdy KAT.B. - mile widziane,
- umiejętność pracy w zespole.
INNE:
Praca sezonowa na 5 miesięcy od maja do września:
- umowa zlecenie, punktualna wypłata po każdym miesiącu,
- możliwość dojazdu firmowymi środkami komunikacji z Nowego Dworu i okolic,
- dodatek dla kierowcy.
Pracodawca oferuje różne formy pracy i współpracy, elastyczne podejście do grafiku godzin pracy.

NIP: 5832895547
REGON: 221019681
Adres: Zalewowa 14, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie, e-mail