Kontroler produkcji - Bażanowice, śląskie

Data dodania: 2022-06-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0997

Miejsce pracy: Bażanowice, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przeprowadzenie kontroli planowych, doraźnych oraz ponownych
prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej
uczestniczenie w naradach śródkontrolnych i pokontrolnych
analizowanie zgodności funkcjonujących procedur i instrukcji
monitorowanie prac i raportowanie wyników w j. koreańskim
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 31.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz: pn.- pt. 8:00-16:30 ( w tym przerwa 30- minutowa niewliczana do czasu pracy)
praca w porze nocnej pomiędzy godz. 22:00- 6:00
Zawód: pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie - bez znaczenia
znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym

Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja elementów automotive.
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Frejek
Nr telefonu: 338514991 w. 134
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV