Ślusarz-mechanik - Siemiatycze, podlaskie

Data dodania: 2022-06-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Pronar sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/22/1037

Miejsce pracy: Armii Krajowej 41, 17-300 Siemiatycze, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja maszyn recyklingowych i komunalnych: przygotowanie elementów i stanowiska do montażu, składanie podzespołów i maszyn zgodnie z dokumentacja techniczną, wstępna kontrola jakości stanu technicznego połączeń elementów i urzadzeń. Praca na dwie zmiany w godzinach od 06.00 do 22.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Zawód: mechanik-monter maszyn i urządzeń*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność skaładania podzespołów i maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym

NIP: 5430200939
REGON: 008002850
Krótki opis działalności gospodarczej: Producent maszyn rolniczych w Polsce i na świecie
Adres www: www.pronar.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Norbert Michalski
Nr telefonu: 257943242
E-mail: n.michalski@siedlce.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzajace kwalifikacje
Nr telefonu: 85 655 96 30