Kierownik magazynu - Stary Laskowiec, podlaskie

Data dodania: 2022-06-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Pracodawca: DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0367

Miejsce pracy: 18-300 Stary Laskowiec 4, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: rozwijanie, prowadzenie i zarządzanie pracownikami w ramach magazynu technicznego, monitorowanie i raportowanie pracy zespołu, kontrolowanie procesu sprawdzania jakości i ilości materiałów przychodzących w tym jakość danych wprowadzanych do systemu, zarządzanie magazynem i układem magazynu w celu uzyskania usprawnień pracy zespołu, zarządzanie ilością i jakością opakowań zwrotnych dostawców, zapewnienie pracy zgodnie z BHP, utrzymanie stanu powierzchni magazynowych wg standardów 5S, koordynowanie dobowego cyklu rejestracji wpływów materiałowych, zarządzanie pracą zespołu konfekcjonowania dodatków do okien (klamki), odpowiadanie za stany magazynowe, okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji oraz jej wyniki, koordynowanie współpracą magazynu z działami na rzecz których pracuje (ustalanie kolejności i priorytetów dostaw);
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik magazynu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

NIP: 5252523303
REGON: 145908247
Adres: 18-300 Stary Laskowiec 4, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 795527627
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon