Wychowawca w świetlicy środowiskowej - Sokółka, podlaskie

Data dodania: 2022-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Pracodawca: FUNDACJA "Sokólski Fundusz Lokalny" Sokółka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogiczne

Numer oferty: StPr/22/0378

Miejsce pracy: Pl. Kościuszki 9, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do obowiązków wychowawcy będzie należała pomoc w zakwalifikowaniu uczestników do projektu, bieżące funkcjonowanie świetlicy, doprowadzenie i oderanie dzieci na zajęciach, opieka nad dziećmi podczas wyjazdów, prowadzenie zajęć plastycznych, sportowych, integracyjnych itp. Dbanie o czystość pomieszczeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

NIP: 5451579559
REGON: 050679990
Krótki opis działalności gospodarczej: charytatywna;pomoc ludziom ubogim; opieka nad dziećmi
Adres: Pl. Kościuszki 9, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Przeździecka
Nr telefonu: 85 711 57 00
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy wysłać na adres: fundacjasfl@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Fundacji, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-14, do 27.06.2022r. Do aplikacji prosimy doisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacje "Sokólski Fundusz Lokalny" w celu prowadzenia rektrutacji na stanowisku wychowawcy w świetlicy środowiskowej."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 06.2022r