Kucharz/kucharka - Sulejówek, mazowieckie

Data dodania: 2022-06-01
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Ośrodek Rozwoju Edukacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Numer oferty: StPr/22/07014

Miejsce pracy: Padarewskiego 77, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - pobieranie z magazynów produktów; pobieranie składników z magazynów do przygotowania potraw na swojej zmianie zgodnie z przygotowanym menu; przygotowanie posiłków; dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz właściwe wykorzystanie sprzętu kuchennego; przygotowanie stanowiska pracy; obróbka wstępna surowców; wykonywanie różnymi metodami i technikami posiłków; przygotowywanie potraw na przyjęcia okolicznościowe; przygotowywanie potraw dietetycznych; porcjowanie posiłków i przygotowanie do podania (dekorowanie); sporządzanie próbek żywności z każdego posiłku (właściwe i zgodne z przepisami sanitarnymi oznakowanie próbek) oraz ich przechowywanie; zabezpieczanie półproduktów oraz gotowych dań przed zepsuciem; obsługa stołówki; przygotowanie sal konsumpcyjnych; obsługa kelnerska uczestników szkoleń; utrzymywanie czystości w pomieszczeniach kuchennych; dbanie o czysty i schludny wygląd (codzienna zmiana odzieży ochronnej); utrzymywanie pomieszczeń kuchennych, w tym ścian i podłóg, w czystości; stałe usuwanie nieczystości; uporządkowanie miejsca pracy i kuchni po zakończeniu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: + ZFŚS
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Kelner
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe (gastronomiczne), pożądane umiejętności kelnerskie, pożądana książeczka "sanepidu", co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), komunikatywność, umiejętność pracy w kuchni i w zespole chęć i motywacja do pracy, komunikatywna znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
- pobieranie z magazynów produktów; pobieranie składników z magazynów do przygotowania potraw na swojej zmianie zgodnie z przygotowanym menu; przygotowanie posiłków; dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz właściwe wykorzystanie sprzętu kuchennego; przygotowanie stanowiska pracy; obróbka wstępna surowców; wykonywanie różnymi metodami i technikami posiłków; przygotowywanie potraw na przyjęcia okolicznościowe; przygotowywanie potraw dietetycznych; porcjowanie posiłków i przygotowanie do podania (dekorowanie); sporządzanie próbek żywności z każdego posiłku (właściwe i zgodne z przepisami sanitarnymi oznakowanie próbek) oraz ich przechowywanie; zabezpieczanie półproduktów oraz gotowych dań przed zepsuciem; obsługa stołówki; przygotowanie sal konsumpcyjnych; obsługa kelnerska uczestników szkoleń; utrzymywanie czystości w pomieszczeniach kuchennych; dbanie o czysty i schludny wygląd (codzienna zmiana odzieży ochronnej); utrzymywanie pomieszczeń kuchennych, w tym ścian i podłóg, w czystości; stałe usuwanie nieczystości; uporządkowanie miejsca pracy i kuchni po zakończeniu pracy.

[Zgłoszenia: magdalena.godlewska-dudek@ore.edu.pl, 22 345 37 27]

NIP: 7010211452
Adres: Al.Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 345 37 27
E-mail: magdalena.godlewska-dudek@ore.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail