Kasjer/magazynier - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2022-05-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: B3Globalcon
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/22/0440

Miejsce pracy: WITKOWSKA 45/1, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na terenie jednostki wojskowej przy u. Witkowskiej w Powidzu. Wymagamy niekaralności. Zakres obowiązków: Obsługa klientów w języku angielskim. Praca polega na obsłudze kasy fiskalnej (po treningu) oraz prace magazynowe, które polegają na dokładaniu towaru na półki. Dodatkowo pracownik będzie odpowiedzialny za dokładanie produktów na grilla. Mile widziane ważne badania San-Epid. Praca od zaraz.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 06.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej i bezpieczeństwa przy obsłudze urządzeń technicznego wyposażenia magazynów
  • KASA FISKALNA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Pracownicy z poza UE oraz NATO najpewniej nie otrzymają przepustki wstępu na jednostkę wojskową, więc nie mogą świadczyć pracy.

NIP: 9552420348
REGON: 366759632
Adres www: www.b3globalcom.com
Adres: WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 5/2, 70-256 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Perzewski
Nr telefonu: 728890420
E-mail: maciej.perzewski@b3globalcon.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail