Magazynier w centrum dystrybucyjnym "biedronki" - giełda pracy w pup pruszków 06.07.22 godz. 9.00 sala nr 401, iv pietro - Brwinów, mazowieckie

Data dodania: 2022-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0945

Miejsce pracy: Św. Jerzego 3, 05-808 Brwinów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompletowanie zleceń, zabezpieczanie palet, uczestnictwo w procesie załadunku, obsługa wózka jezdniowego (mile widziane posiadanie kursu na wózek jezdniowy, ale nie jest to warunek konieczny, dla osób, które nie mają kursu, pracodawca gwarantuje kurs wewnętrzny na wózki unoszące, które będą ważne na terenie centrum dystrybucyjnego). Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 11.00-19.15; 20.30-04.45. PRACODAWCA GWARANTUJE BEZPŁATNY DOWÓD DO MIEJSCA PRACY NA WSZYSTKIE ZMIANY 7 DNI W TYGODNIU Z NASTĘPUJĄCYCH PRZYSTANKÓW: WKD PRUSZKÓW, PKP PRUSZKÓW OD UL. WARYŃSKIEGO ORAZ Z UL. WOJSKA POLSKIEGO W PRUSZKOWIE. Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą dnia 06.07.22 r. (środa) o godz. 9.00 sala konferencyjna nr 401, IV pietro, proszę o przyniesienie ze sobą CV
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 550 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie - brak wymagań, staż pracy - brak wymagań, uprawnienia i umiejętności - brak wymagań, znajomość języków obcych - brak wymagań

NIP: 7791011327
REGON: 630303023
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna
Adres: ŻNIWNA 5, 62-025 Kostrzyn, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Konrad Migdalski
Nr telefonu: 664444695,222053310
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon