Projektant branży sanitarnej/asystent projektanta - Kowale, pomorskie

Data dodania: 2022-05-20
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Eco Technologie Sp. z o.o. PROJEKTY Sp. K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/4617

Miejsce pracy: Magazynowa 7, 80-180 Kowale, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Projektowanie sieci i instalacji sanitarnych,
Projektowanie przyłączy gazowych,
Projektowanie sieci gazowych,
Prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji u gestorów sieci,
Koordynacja uzgodnień międzybranżowych projektowanej infrastruktury,
Pozyskiwanie tytułów prawnych,
Przygotowanie dokumentacji do budowy.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: po umowie na czas próbny, umowa na czas nieokreślony.
Pracodawca gwarantuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym zespole, zdobycie doświadczenia w zakresie procesu projektowania, uzgadniania oraz przygotowania zadań do ich budowy, atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju w zakresie szeroko rozumianej branży sanitarnej w tym gazowniczej, praktykę branżową, niezbędną do zdobycia uprawnień projektowych i/lub wykonawczych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik urządzeń sanitarnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • AUTOCAD
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • obsługa komputera, pakiet MS OFFICE

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: biegła obsługa komputera. Mile widziane: doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy sanitarnych i doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych. Mile widziane: znajomość programu Auto-Cad, Pakiet Office, Profil Koordynator. Mile widziane: uprawnienia budowlane w zakresie projektowania /kierowania robotami budowlanymi.

NIP: 6040216413
REGON: 385156198
Adres: Magazynowa 7, 80-180 Kowale, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 505 051 002
E-mail: krzysztof@ecotechnologie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail