Kierownik operatorów szlifierki - Wysoka, dolnośląskie

Data dodania: 2022-05-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: DAEWON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/3197

Miejsce pracy: Chabrowa 5A, 52-200 Wysoka, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa szlifierki do płaszczyzn, nadzór nad pracownikami, współpraca z innymi działami firmy, praca koordynacyjna.
Praca w godzinach 8:00-16:00
Kontakt z pracodawcą: bpo.karyna@gmail.com lub 889098105
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.05.2022
Wynagrodzenie brutto: do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 1 rok, jęz. angielski A2, jęz. koreański B1

NIP: 8971834628
REGON: 36650335800000
Adres: Chabrowa 5A, 52-200 Wysoka, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karyna Herasymenko
Nr telefonu: 889098105
E-mail: bpo.karyna@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail