Stolarz - Nowa Wieś, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Usługi Stolarskie Budowlane Wojciech Róg
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1263

Miejsce pracy: Diamentowa 11, 14-200 Nowa Wieś, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń stolarskich (produkcja schodów, balustrad, poręczy), montaż u klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Przez 3 m-ce umowa zlecenie, później umowa o pracę.
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::
Inne wymagania: Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich. Kontakt tel. 660 736 643

NIP: 7441132289
REGON: 510466637
Krótki opis działalności gospodarczej: ma profil na stronie
Adres: Diamentowa 11, 14-200 Nowa Wieś, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wojciech Róg
Nr telefonu: 660 736 643
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon