Pracownik ochrony fizycznej - Oleśnica, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-05-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Pracodawca: SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0413

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 4, 28-220 Oleśnica, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - praca na obiekcie handlowym
- obsługa monitoringu
- kontrola na sali sprzedaży i przy linii kas
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 17.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21,3 PLN
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Niekaralność (Warunek konieczny)

NIP: 5211008627
REGON: 010852623
Adres: Postępu 17, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Bobrowska
Nr telefonu: 723613872
E-mail: rekruter.wroclaw@solidsecurity.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wykształcenie każde
Niekaralność - warunek konieczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail