Manager marketingu - Wiartel, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-05-13
Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Numer oferty: 21/5/2022

Miejsce pracy: Wiartel, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
- tworzenie grafik i animacji,
- planowanie i realizowanie kampanii,
- zarządzanie kanałami komunikacji social media,
- optymalizacja treści SEO.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: system miesięczny,
Zawód: menedżer marki (brand manager)
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierownik do spraw marketingu internetowego
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Krótki opis działalności gospodarczej: Hotel & Spa
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie