Pracownik gospodarczy w ośrodku wypoczynkowym w przebrnie. - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2022-05-13
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych I Autostrad Oddział w Gd.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/4344

Miejsce pracy: Drogowców 1, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Pracownik gospodarczy odpowiada za zabezpieczenie powierzonego mienia obejmującego teren posesji wraz z wyposażeniem oraz narzędziami i sprzętem przekazanym do eksploatacji poprzez:
a. umieszczenie materiałów, wyposażenia i sprzętu w pomieszczeniach zamykanych,
b. zamykanie pokojów niezamieszkałych,
c. zabezpieczenie mebli i sprzętu ogrodowego przed szkodliwymi działaniami warunków atmosferycznych,
d. dopilnowanie, aby po zakończonym pobycie w każdym pokoju wyłączone zostały urządzenia elektryczne, sanitarne i inne, mogące spowodować szkody lub zagrożenie bezpieczeństwa i zdrowia przebywających w Bazie Socjalnej gości,
e. niedopuszczenie do wejścia i przebywania na terenie ośrodka osób nieupoważnionych, a w szczególnym przypadku wezwanie odpowiednich służb,
f. nadzór i niezwłoczne zgłaszanie Zamawiającemu o wszelkich zauważonych zdarzeniach mogących wpłynąć negatywnie na mienie GDDKiA,
w szczególności o pożarze, zalaniu, wycieku i innych zdarzeniach losowych lub o zagrożeniach ich powstania oraz zapobiegania wymienionym zdarzeniom,
g. wykonywanie czynności określonych w procedurach zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, w tym:
pomiar własnej temperatury ciała,
dezynfekcję rąk,
dezynfekcja pomieszczeń po zakończonych pobytach wczasowiczów,
dbanie o każdorazową dezynfekcję sprzętu turystycznego,
dezynfekcja powierzchni ogólnodostępnych (klamki, poręcze, pochwyty).
2. Przyjmowanie osób wypoczywających:
a. Zakwaterowanie, wykwaterowanie gości i prowadzenie meldunków osób wypoczywających według książki meldunkowej (niezwłocznie po zakwaterowaniu), którą udostęnia Zamawiający.
b. Informowanie gości o przetwarzaniu ich danych osobowych w związku z pobytem zgodnie z obowiązkiem informacyjnym stanowiącym wymóg art. 28 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej Rozporządzenie poprzez pobieranie od gości podpisów dotyczących spełnienia w/w obowiązku.
c. Przekazywanie gościom pokoju do zamieszkania zgodnie ze skierowaniem Zamawiającego i odbiór po zakończonym turnusie.
d. Zakwaterowanie oraz wykwaterowanie gości będzie się odbywać
w godzinach funkcjonowania ośrodka.
3. Inne prace porządkowe:
a. Sprzątanie pokoi po każdym pobycie gości, w tym łazienek i aneksów kuchennych,
b. Utrzymanie porządku na świetlicy oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych,
c. Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczenia Recepcji.
d. Zgłaszanie na bieżąco Kierownikowi OSW Koszarka w Przebrnie usterek i braków w pokojach.
Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 8-20 (według grafiku)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: organizacja pracy własnej.

NIP: 5842456536
REGON: 01751157500043
Adres: Subisława 5, 80-354 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 511 24 73
E-mail: igzella@gddkia.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Link do ogłoszenia na stronie GDDKiA:

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail