Operator/robotnik gospodarczy - Paszkówka, małopolskie

Data dodania: 2022-05-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Agro-Kom MICHAŁ KANIA

Numer oferty: StPr/22/0860

Miejsce pracy: 34-113 Paszkówka, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa kosiarki żyłkowej i kosiarki spalinowej; obcinanie drzew i krzewów piłą spalinową; ogólne prace porządkowe; obsługa ciągnika, dowóz samochodem narzędzi i współpracowników na miejsce pracy. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym na pełny etat w godz.: 07:00-15:00 na terenie woj. małopolskiego. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 509 121 362
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność obsługi kosiarki żyłkowej, kosiarki spalinowej i piły spalinowej, mile widziana umiejętność prowadzenia ciągnika rolniczego, chęć do pracy.

NIP: 5512121904
REGON: 851730863
Adres: Pałacowa 28, 34-113 Paszkówka, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Kania
Nr telefonu: 509 121 362
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon