Pokojowa - Kąty Rybackie, pomorskie

Data dodania: 2022-05-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: Domki letniskowe Kormoran , Mirosława Kapica

Numer oferty: StPr/22/0510

Miejsce pracy: Rybacka 119, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie domków oraz pokoi gościnnych Kormoran-Kąty Rybackie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia
Zawód: pokojowa
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5782437706
REGON: 170328697
Adres: Rybacka 119, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Kapica
Nr telefonu: 607-389-991
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon