Mechanik maszyn i urządzeń chłodniczych - Motoga, lubelskie

Data dodania: 2022-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracodawca: ESKIMOS SA W RESTRUKTURYZACJI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/22/0567

Miejsce pracy: 24-105 Motoga 25, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń oraz instalacji produkcyjnych i pomocniczych, konserwacje i naprawy układó mechanicznych w urządzeniach produkcyjnych, wymiana olejów i smarów w urządzeniach, usuwanie usterek zgłaszanych przez operatorów na wydziałach produkcyjnych, usuwanie awarii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe kierunkowe mechanik, elektromechanik, umiejętność naprawy maszyn i urządzeń, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, znajomość zagadnień związanych z obsługą urządzeń produkcyjnych, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych, trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6

NIP: 5321388306
REGON: 012418701
Adres: 24-105 Motoga 25, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Parzyszek
Nr telefonu: 886-31-98
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon