Kierowca pojazdu wolnobieżnego typu melex - Kąty Rybackie, pomorskie

Data dodania: 2022-05-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowe "YES" Janusz Kurowski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0996

Miejsce pracy: 82-104 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu wolnobieżnego typu melex
Godziny pracy do uzgodnienia
Miejsce pracy: Kąty Rybackie, praca w sezonie letnim lipiec-sierpień
Mile widziani studenci i uczniowie
Umowa zlecenie, zakwaterowanie zapewnia pracodawca
Wynagrodzenie 4500 zł brutto+ premia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4500,00 brutto + premia
Zawód: kierowca samochodu osobowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane osoby w trakcie studiów.

NIP: 5780130346
REGON: 002797698
Adres: Sikorskiego 28, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Janusz Kurowski
Nr telefonu: 501011872
E-mail: yes.ndg@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt telefoniczny 501011872 lub email yes.ndg@op.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail