Kierowca samochodu specjalistycznego wuko - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2022-05-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W DĘBNICY KASZUBSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1163

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 1, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. bieżąca eksploatacja sieci kanalizacyjnych, przepompowni i tłoczni ścieków, obsługa oczyszczalni ścieków, kontrola stanu pracy urządzeń oczyszczalni ścieków,
2. usuwanie awarii na sieciach kanalizacyjnych, oczyszczalniach ścieków, przepompowniach i tłoczniach ścieków,
3. prowadzenie i obsługa samochodu specjalistycznego WUKO
4. pracownik może pracować w godzinach nocnych w przypadku wystąpienia awarii
5. odczyty wodomierzy u odbiorców oraz pomoc przy ich wymianie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność
[Umiejętność 1] : znajomość techniczna i systemowa branży wod.-kan.
[Inne] : mile widziane doświadczenie w branży wod.-kan. oraz w obsłudze samochodów specjalistycznych typu WUKO

NIP: 8393087610
REGON: 22075244500000
Adres: Przemysłowa 1, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Stencel
Nr telefonu: 500218570
E-mail: sekretariat@zgkdebnicakaszubska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail