Spawacz - Wysoka, śląskie

Data dodania: 2022-04-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: Forbis Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0470

Miejsce pracy: 42-450 Wysoka, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie dużych konstrukcji stalowych metodą MAG. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. wymagany certyfikat ponadpodstawowy oraz dobra znajomość rysunku technicznego. Praca na terenie Wysokiej gmina Łazy. Umowa zlecenie, praca na dwie zmiany.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 04.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Kurs spawania

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane uprawnienia spawacza MAG + ponadpodstawowy certyfikat

NIP: 7561974631
REGON: 161507808
Nr KRAZ: 9276
Adres: 42-450 Wysoka, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gertruda Piela
Nr telefonu: 531 75 88 72
E-mail: g.piela@grupaforbis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: uprawnienia spawacza MAG + certyfikat ponadpodstawowy
na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 531 75 88 72
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail