Sprzedawca/kasjer - Wyrzysk, wielkopolskie

Data dodania: 2022-04-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: JAN - DAR Sp. z. o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0496

Miejsce pracy: 89-300 Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, podawanie kawy, przygotowywanie sałatek i kanapek, krojenie chleba na życzenie klienta. Miejsce wykonywania pracy Cukiernia Grochola w Galerii w Wyrzysku kolo PKS. Pierwsza umowa zlecenie, dalsza umowa o pracę. Praca na dwie zmiany 4.30-10.30, 10.00-18.00 oraz wg grafiku w soboty 05.00-15.00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70/h
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana książecza sanpidowska, umiejętnośc pracy w zespole, doświadczenie zawodowe mile widziane

NIP: 9532270495
REGON: 002516972
Krótki opis działalności gospodarczej: wypiek pieczywa
Adres: Rzemieślnicza 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Krzyżańska
Nr telefonu: 722 084 781
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy+cv. Pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia terminu spotkania