Specjalista ds. zarządzania ryzykiem - Miasteczko Śląskie, śląskie

Data dodania: 2022-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: HUTA CYNKU "MIASTECZKO ŚLĄSKIE" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0427

Miejsce pracy: Hutnicza 17, 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: identyfikacja i analiza ryzyka w HCM SA; obliczanie ekspozycji Spółki na poszczególne czynniki ryzyka; czynny udział w cotygodniowych posiedzeniach Komitetu Ryzyka; zawieranie transakcji na rynku terminowym w zakresie instrumentów pochodnych; obsługa systemu ERP-IFS9; współpraca ze służbami księgowymi w zakresie rachunkowości zabezpieczeń; prowadzenie spraw ubezpieczeniowych Spółki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2022
Wynagrodzenie brutto: 3 560 - 4 716 PLN
Opis wynagrodzenia: +nagroda roczna + bogaty pakiet socjalny
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: specjalista do spraw zarządzania ryzykiem
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Znajomość oprogramowania Ms Office

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse, ekonomia lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Specjalista do spraw zarządzania ryzykiem
Inne wymagania: wiedza z zakresu matematyki finansowej, rynków finansowych, statystyki, rachunkowości; wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel; zainteresowanie bieżącą sytuacją makroekonomiczną w Polsce i na świecie, sytuacją na rynkach finansowych - umiejętność analizy i interpretacji zachodzących zjawisk; umiejętność współpracy, dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność

NIP: 6450005934
REGON: 000026927
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA OŁOWIU, CYNKU I CYNY
Adres: 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Żabińska
E-mail: rekrutacja@hcm.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacje w formie elektronicznej CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: rekrutacja@hcm.com.pl do dnia 30.04.2022 r. z dopiskiem _Specjalista w Dziale Zarządzania Ryzykiem._
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Przekazanie dokumentów rekrutacyjnych stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym CV, liście motywacyjnym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda ta obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. zdjęcie, adres zamieszkania, zainteresowania). Jeżeli w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych zawarte zostały szczególne kategorie danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. informacja o stanie zdrowia, rodziny, informacja o niepełnosprawności) oraz/lub wyraża Pan/Pani chęć udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV następujących oświadczeń:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV oraz innych załączonych do niego dokumentach.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.hcm.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail