Skarbnik gminy - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2022-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0944

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szczegóły na stronie internetowej: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/getFile?id=398268
Rodzaj umowy: Powołanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze+ dodatek funkcyjny + maksymalny dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia zgodnie z przepisami ustawy o finansach publicznych; ; spełnienie jednego z warunków zgodnie art. 54 ust.2 pkt 5 z dnia 27.08.2009 o finansach publicznych; szczegóły na stronie internetowej: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/getFile?id=398268

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 690 820 344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie internetowej: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/getFile?id=398268
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7.00- 15.00