Kierowca międzynarodowy - Dołuje, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Pracodawca: "MARK SPEDITION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0251

Miejsce pracy: Słoneczny Sad 4A, 72-002 Dołuje, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu w ramach zleceń transportowych, organizowanie stanowiska pracy kierowcy z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska oraz innych dotyczących transportu drogowego, przygotowywanie ciągnika siodłowego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania transportu, planowanie optymalnej trasy przejazdu, zabezpieczanie pojazdu przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane, kradzieżą pojazdu bądź przewożonego ładunku, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji ciągnika siodłowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 15 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca ciągnika siodłowego
Typ propozycji: praca stała,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane ukończenie kursu kwalifikacji wstępnej, a w dalszej pracy wymagane są zaświadczenia o udziale w szkoleniach okresowych, ukończonych kursach specjalistycznych,
minimum rok doświadczenia jako kierowca w kierunkach Europy Zachodniej (Niemcy, Włochy, Beneluks)

NIP: 8513086873
REGON: 320641607
Adres: Słoneczny Sad 4A, 72-002 Dołuje, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kinga Samek
E-mail: ksamek@mark.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail