Inspektor ds. prowadzenia systemu gospodarki odpadami - Halinów, mazowieckie

Data dodania: 2022-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Urząd Miejski w Halinowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/367

Miejsce pracy: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie systemu gospodarki odpadami, w tym:
nadzór nad świadczeniem usług odbioru odpadów komunalnych od właścicieli
nieruchomości zamieszkałych,
prowadzenie spraw związanych z punktem selektywnego zbierania odpadów komunalnych,
nadzór nad realizacją obowiązków właścicieli nieruchomości zamieszkałych związanych
z utrzymaniem czystości,
prowadzenie ewidencji deklaracji,
prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości w systemie BDO,
obsługa administracyjna użytkowników Zorganizowanego Systemu Odbioru Odpadów na
terenie gminy Halinów,
przygotowywanie decyzji ustalających obowiązek uiszczenia opłat za odbieranie odpadów;
2) Przygotowywanie projektów uchwał w sprawie:
funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami na terenie gminy,
przyjęcia i wprowadzenia w życie szczegółowych wymagań i warunków utrzymania
czystości i porządku w Gminie
3) Nadzorowanie gospodarowania odpadami komunalnymi i prowadzenie stosownych kontroli
związanych z gospodarką odpadami,
4) Prowadzenie publicznie dostępnego wykazu danych oraz udostępnianie informacji
o środowisku i jego ochronie w zakresie prowadzonych spraw
5) Przygotowywanie dokumentacji do ogłoszenia zamówienia publicznego,
6) Organizowanie edukacji ekologicznej,
7) Obsługa interesantów w formie ustnej i pisemnej,
8) Sporządzanie zestawień i sprawozdań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wymagane dokumenty:
1) List motywacyjny (należy podać numer telefonu lub adres poczty elektronicznej do kontaktu
w sprawie postępowania rekrutacyjnego).
2) Kwestionariusz osobowy kandydata.
3) Kopie dokumentów poświadczających wymagane wykształcenie.
4) Kopie dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i umiejętności.
5) Kopie świadectw pracy.
6) Oświadczenia o:
a) niekaralności;
b) nieposzlakowanej opinii;
c) pełnej zdolności do czynności prawnych;
d) korzystaniu z pełni praw publicznych;
e) wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych innych niż wymienione w art. 221
ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy do celów rekrutacyjnych;
f) wyrażeniu wyraźnej zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych,
o których mowa w art. 9 ust. 2 lit. a) RODO1.
Druk kwestionariusza osobowego oraz wzory oświadczeń do pobrania w zakładce Praca
www.bip.halinow.pl
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Inspektor ds. prowadzenia systemu gospodarki odpadami

NIP: 9521471770
REGON: 000541664
Adres: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Uksa
Nr telefonu: 22 783 60 20 wew. 124
E-mail: elzbieta.uksa@halinow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście