Starsza księgowa - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2022-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Numer oferty: StPr/22/0251

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Do zakresu obowiązków między m.in.:
1) wykonywanie dekretacji dokumentów płacowych;
2) analizowanie rozkazów dziennych jednostki oraz pododdziałów będących na zaopatrzeniu dotyczących spraw
finansowych żołnierzy zawodowych;
3) wprowadzanie rzetelnie, prawidłowo i terminowo danych do programu PROSTA_K w zakresie Grupy Obsługi Statków
Powietrznych i Grupy Wsparcia mając na celu sporządzenie list uposażeń żołnierzy zawodowych, oraz w zastępstwie list
uposażeń zołnierzy niezawodowych NSR i służby przygotowawczej;
4) dokonywanie potrąceń na listach uposażeń i przekazywanie ich terminowo i zgodnie z danymi adresowymi zawartymi w
tytułach wykonawczych poszczególnym wierzycielom. Realizacje potrąceń dokonuje zgodnie z postanowieniami
określonymi w przepisach dotyczących potrąceń - w przypadkach skomplikowanych ma obowiązek uzyskać opinię radcy
prawnego;
5) systematycznie sprawdzać uprawnienia żołnierzy do poszczególnych składników uposażenia w celu uniknięcia niedopłat
lub nadpłat należności oraz konieczności wypłat odsetek;
6) sprawdzanie uprawnień do dodatkowych należności z tytułu odpraw, nagród jubileuszowych, dodatkowego wynagrodzenia
rocznego, przeniesień służbowych, przejazdy raz w m-cu, gratyfikacji urlopowych, dopłat do wypoczynku i innych
wynikających z przepisów dotyczących żołnierzy:
7) sporządzanie na podstawie wyciągów z rozkazu listy wypłat dodatkowych należności nie ujmowanych na listach
uposażeń;
8) dokonywanie wstępnej kontroli wykonywanych dokumentów dotyczących wypłat żołnierzy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 3010 zł brutto z premią regulaminową oraz dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Dobra znajomość komputera, programów pakietu MS OffICE

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: Ekonomiczne
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: wykształcenie wyższe - 2 lata pracy, wykształcenie średnie - 4 lata pracy

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon