Sprzedawca na stacji paliw - kasjer - Kórnik, wielkopolskie

Data dodania: 2022-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Pracodawca: JACEK KNAPIŃSKI

Numer oferty: StPr/22/0146

Miejsce pracy: Średzka 20, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, obsługa kasy, dezynfekcja, zadbanie o czystość. Pierwsza umowa na 3 m-ce - szkolenie z opiekunem, możliwość przejścia na umowę o pracę.
Ruch ciągły - stacja otwarta 24h/dobę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: sprzedawca w stacji paliw
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: chęć do pracy, nauki

NIP: 7850009008
REGON: 634159132
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna paliw
Adres: Kosynierów 1, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Knapiński
Nr telefonu: 509-178-710
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon