Farmaceuta - Gródek nad Dunajcem, małopolskie

Data dodania: 2022-03-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracodawca: MUR-BET ADAM DUMANA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Farmacja, specjalizacja: mgr farmacji

Numer oferty: StPr/22/0687

Miejsce pracy: 33-318 Gródek nad Dunajcem 54, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż leków w aptece. Udzielanie porad klientom itp. Praca w Gródku n/Dunajcem na 1/2 etatu w godz. 8.00-12.00, 12.00-16.00. Kandydaci muszą posiadać tytuł magistra farmacji i znać obsługę systemu aptecznego "kamsoft". Kontakt tel. 795131886
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2022
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto 1/2 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: farmaceuta
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Farmacja, specjalizacja: mgr farmacji
Uprawnienia:
  • Kurs z informatyki - obsługa programu aptecznego KS-AOW firmy Kamsoft

NIP: 7343344547
REGON: 12078769400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty ogólnobudowlane, działalność handlowa
Adres: 33-318 Gródek nad Dunajcem 99, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Dumana
Nr telefonu: 795131886
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dyplom
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon