Specjalista ds. promocji - Głobino, pomorskie

Data dodania: 2022-03-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/0769

Miejsce pracy: Główna 65, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udział w tworzeniu oraz realizowaniu strategii promocyjnej i komunikacyjnej CKiBP; Całościowa opieka nad stroną CKiBP: aktualizacja treści, dbanie o poprawność wyświetlania i aktualność treści, performance strony, monitowanie spójności strony i jej ulepszanie; Prowadzenie i rozwijanie komunikacji za pomocą newsletterów; Całościowa opieka nad prowadzeniem kanałów społecznościowych CKiBP, w tym przygotowywanie i redakcja treści oraz tworzenie grafik; Prowadzenie archiwum dokumentacji działu i obecność na wybranych wydarzeniach w celu przygotowywania fotorelacji; Tworzenie treści redakcyjnych (informacje i notki prasowe) oraz kontakt z mediami; Praca na czas określony : 3 miesiące z opcją przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • fotografia
  • Znajomość podstaw marketingu i reklamy
  • obsługa komputera MS Ofice

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy pod presją czasu; praca w zespole; mile widziane doświadczenie w pracy związanej z promocją i komunikacją wydarzeń kulturalnych; zainteresowanie kulturą, sztuką lub edukacją, znajomość WordPress

NIP: 8393177589
REGON: 360279173
Adres: Główna 65, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Razuwajew - Mądry
Nr telefonu: 598471091
E-mail: marketing@gok.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail