Nauczyciel przedszkola - Łagiewniki, dolnośląskie

Data dodania: 2022-03-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Przedszkole Publiczne "Na Akacjowym Wzgórzu"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne, nauczanie wczesnoszkolne

Numer oferty: StPr/22/0142

Miejsce pracy: Jedności Narodowej 8, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Zzapewnić bezpieczeństwo dzieciom w powierzonym jej oddzxiale,
2. Inicjować i wdrażać działania prozdrowotne i profilaktyczne
3. Przestrzegać organizacji pobytu dziecka w przedszkolu uwzględniając możliwości psychofizyczne wychowanków
4. Systematycznie planować pracę opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczą
5. Dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci poprzez stosowanie różnorodnych technik ralaksacyjnych uwzględniających potrzeby i oczekiwania dzieci
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 100.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 29.02.2024
Wynagrodzenie brutto: 3 034 - 4 046 PLN
Opis wynagrodzenia: wymiar czasu pracy -25 godzin dydaktycznych
Praca od 6.30 do 11.30 i od 11.30 do 16.00
Wynagrodzenie zależne od stopnia mianowania
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne, nauczanie wczesnoszkolne

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: Umiejetność planowania pracy opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznej a w tym:
1. Terminowe i zgodne z programem rozwoju placówki sporządzanie planów,
2. Odpowiedni dobór treści, form i metod pracy do możliwości rozwojowych dzieci.
3. Dobór atrakcyjnych tematów i literatury dla dzieci, wykazywanie się inwencją twórczą.
4 Systematyczna realizacja planu miesięcznego oraz planu rozwoju placówki

NIP: 8822084932
REGON: 021122959
Krótki opis działalności gospodarczej: Wychowanie przedszkolne
Adres: Jedności Narodowej 8, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Zarzycka
Nr telefonu: 748939440
E-mail: przedszkole@lagiewniki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście