Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej - Siedlec, opolskie

Data dodania: 2022-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0274

Miejsce pracy: Siedlec, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, ważenie towaru na linii produkcyjnej, praca fizyczna stojąca, segregowanie towaru na linii produkcyjnej, sprawdzenie stanu technicznego linii produkcyjnej, kontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagradzania: godzinowy.
Zawód: operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : wg zleceń 35 h tygodniowo, umowa zlecenie, wymagana pełna dyspozycyjność od pon do soboty w godzinach 5-17, mile widziane doświadczenie 2 m-ce na tym stanowisku w ostatnim roku, chęć do pracy, zaangażowanie.

NIP: 7543096605
REGON: 362217064
Nr KRAZ: 12552
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gogolińska 2a, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa KRAKA
Nr telefonu: 774621806
E-mail: e.kraka@strzelceopolskie.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV