Kucharz małej gastronomii - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2022-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Dorota Kubica-Bąk "Star Kebab"

Numer oferty: StPr/22/0218

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 31, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie fast foodów - głównie typu kebab

Praca w godzinach od 12:00 do 22:00
I umowa na okres 3 miesięcy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70 zł za godz./brutto
Zawód: pozostali kucharze
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,

NIP: 6251096265
REGON: 277570560
Adres: Jana III Sobieskiego 31, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 662-732-150
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefonicznny.