Księgowa - Wyrzysk, wielkopolskie

Data dodania: 2022-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: DOROTA NOWAKOWSKA Doradca Podatkowy - Dorota Nowakowska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/0253

Miejsce pracy: Staszica 6 A, 89-300 Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa Platnika, spraw ZUS i spraw kadrowych obsługiwanych firm
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2022
Data zakończenia: 03.06.2022
Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie branżowe (mile widziane), umiejętność obsługi Platnika, znajomość kadr mile widziana, wymagane doświadczenie zawodowe

NIP: 7640226998
REGON: 570102472
Adres: Staszica 6 A, 89-300 Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Nowakowska
Nr telefonu: 604 933 330
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy +cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon