Ustawiacz maszyn produkcyjnych - Rybarzowice, śląskie

Data dodania: 2022-03-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: HR QUALITY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0414

Miejsce pracy: Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy ustawianiu maszyn produkcyjnych (wtryskarek do tworzyw sztucznych). Praca w Rybarzowicach, w ramach umowy zlecenie w wymiarze 200 godzin miesięcznie (praca w systemie 3 dni pracy/3 dni wolnego obejmująca również weekendy, po 12 godzin dziennie, zmiany 6.00-18.00 i 18.00-6.00). Proponowane wynagrodzenie 19,70 zł na godzinę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 200.0
Data rozpoczęcia: 16.03.2022
Data zakończenia: 15.03.2025
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Zawód: operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane. Konieczna umiejętność korzystania z suwnicy, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia wraz z posiadaniem odpowiednich uprawnień UDT, odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej. Niezbędne posiadanie zdolności manualnych, dyspozycyjność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

NIP: 6772392902
REGON: 362606423
Adres: Nad Strugą 7, 31-411 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Viktoriia Kyrylovets
Nr telefonu: 577 502 800
E-mail: viktoriia.kyrylovets@hrquality.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 lub CV przesłać na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail