Główny księgowy - Czosnów, mazowieckie

Data dodania: 2022-03-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracodawca: STOWARZYSZENIE "MIĘDZY WISŁĄ A KAMPINOSEM"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/0171

Miejsce pracy: Gminna 6, 05-152 Czosnów, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości, płac i kadr Stowarzyszenia Między Wisłą
a Kampinosem.
2) Sprawowanie kontroli formalno-prawnej i rachunkowej wszystkich dokumentów
księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe.
3) Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat).
4) Przekazywanie bieżących informacji o sytuacji finansowej Stowarzyszenia Między Wisłą
5) Sporządzanie deklaracji rocznych CIT-8, PIT-4R oraz PIT - 11 i przekładanie ich do Urzędu
Skarbowego.
6) Obliczanie należnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych.
7) Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS, rozliczenia z ZUS.
8) Odprowadzanie składek ZUS, rozliczenia z ZUS i wypłat zasiłków chorobowych.
9) Nadzór nad terminową regulacją wszystkich zobowiązań finansowych.
10) Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.
11) Prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych,
list płac i wypłata wynagrodzeń.
12) Prowadzenie kartotek wynagrodzeń.
13) Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentów księgowych, ksiąg
rachunkowych, sprawozdań finansowych oraz środków pieniężnych.
14) Udostępnianie ksiąg oraz dokumentów finansowych do kontroli sprawowanej
przez uprawnione organy kontrolne.
15) Wypłata udzielonych zaliczek i ich rozliczanie.
16) Regulowanie płatności wynikających ze zobowiązań.
17) Wystawianie rachunków.
18) Prowadzenie dokumentacji składek członkowskich.
19) Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem wykonania budżetu LGD.
20) Przygotowanie we współpracy z Dyrektorem Biura wniosków przyznawania pomocy
finansowej w ramach poddziałania Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.
21) Przygotowanie we współpracy z Dyrektorem Biura wniosków przyznawania pomocy
finansowej w ramach poddziałania Przygotowanie i realizacja działań w zakresie
współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2014 - 2020.
22) Pomoc beneficjentom w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej.
,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
23) Pomoc beneficjentom w rozliczaniu projektów.
24) Ewaluacja wskaźników i wdrażania LSR.
25) Weryfikacja kart wstępnych wniosków zgodnie z procedurami (weryfikacja wstępna
wniosków przez Biuro):
oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji
w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego
PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD,
procedurę oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie
operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
objętego PROW 2014-2020, na operacje własne LGD,
procedurę oceny i wyboru oraz rozliczania, monitoringu i kontroli grantobiorców
w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii
rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020.
26) Inne zadania zlecone przez Dyrektora Biura lub Prezesa Zarządu.
Ogłoszenie na stronie: https://www.lgdkampinos.pl/Konkurs_na_stanowisko:_G%C5%82%C3%B3wny_ksi%C4%99gowy!_,5466,1914
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętności w zakresie rachunkowości
  • umiejętności związane z księgowością

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe dane oferty na stronie: https://www.lgdkampinos.pl/Konkurs_na_stanowisko:_G%C5%82%C3%B3wny_ksi%C4%99gowy!_,5466,1914

NIP: 5311648415
REGON: 14160673300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność organizacji członkowskich.
Adres: Gminna 6, 05-152 Czosnów, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Jabłońska
Nr telefonu: 227940488
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Ogłoszenie na stronie: https://www.lgdkampinos.pl/Konkurs_na_stanowisko:_G%C5%82%C3%B3wny_ksi%C4%99gowy!_,5466,1914