Pomocniczy pracownik w przemyśle przetwórczym - produkcja opakowań z tworzyw sztucznych - Długołęka, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-02-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/22/0155

Miejsce pracy: Długołęka, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: konfekcjonowanie opakowań, obsługa automatycznej zgrzewarki do folii typu HYMAC HTS 34ST
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 08.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 100 godzin miesięcznie, praca 3-zmianowa
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia:
  • zdolności manualne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechaniczne
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane predyspozycje: dobra organizacja pracy, praca w zespole, niekonfliktowość, koleżeńskość, dyspozycyjność, pracowitość, predyspozycje manualne - praca rękoma; wymagane min. 3 m-ce doświadczenia przy obsłudze automatycznej zgrzewarki do folii typu HYMAC HTS 34ST

NIP: 7430010140
REGON: 510246700
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Poszytek
Nr telefonu: 897670151 w. 43
E-mail: m.maliszewska@puplidzbark.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP-oferta po stażu