Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony - Kolbuszowa Dolna, podkarpackie

Data dodania: 2022-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/0062

Miejsce pracy: TARNOBRZESKA 138, 36-100 Kolbuszowa Dolna, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż, ergonomii, ochrony środowiska, przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowywanie tras alternatywnych, kierowanie samochodem dostawczym, terminowe dostarczanie wcześniej przygotowanych towarów do kontrahentów zgodnie z harmonogramem dostaw, przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej, wykonywanie czynności obsługowych, zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kradzieżą, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego.
Rozwożenie towaru na terenie województwa podkarpackiego oraz województ ościennych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Data zakończenia: 30.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: +PREMIA
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 8133793742
REGON: 38155849700000
Adres: TARNOBRZESKA 138, 36-100 Kolbuszowa Dolna, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Szutta
Nr telefonu: 724425844
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 724425844
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon