Stanowisko ds. obsługi sekretariatu - Czerwony Bór, podlaskie

Data dodania: 2022-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Zakład Karny w Czerwonym Borze
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0275

Miejsce pracy: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewidywany zakres obowiązków na stanowisku:
Przyjmowanie sprawdzanie korespondencji wpływającej. Ewidencjonowanie korespondencji wpływającej. Przyjmowanie, ewidencjonowanie wysyłanej korespondencji do ekspedycji. Prowadzenie ewidencji kosztów wysyłki korespondencji. Inne obowiązki zlecone przez kierownika jednostki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: ; rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: *Wymagania niezbędne: pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; rękojmia prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie został wydany wobec niego prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niemu postepowanie karne o takie przestępstwo; wykształcenie minimum średnie; umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy własnej; umiejętność komunikacji interpersonalnej; umiejętność radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów; umiejętność współpracy i budowania dobrych relacji w miejscu pracy; rzetelność, kultura osobista, dyskrecja.
*Wymagania dodatkowe: doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.
*Preferencje: biegła obsługa komputera; urządzeń biurowych.

NIP: 7231512241
REGON: 451095215
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Jankowski
Nr telefonu: 86 276 48 56
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny oraz CV, świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne. Kandydaci mogą dodatkowo przedłożyć inne dokumenty, w szczególności: potwierdzające dodatkowe umiejętności; potwierdzające osiągnięcia zawodowe i naukowe; opinie polecające.
*Wszystkie dokumenty powinny być złożone w formie kserokopii.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy, składają osobiście w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze lub drogą pocztową (korespondencja winna być kierowana na adres: Zakład Karny w Czerwonym Borze, Czerwony Bór 2, 18- 400 Łomża) do dnia 22 lutego 2022r. (liczy się data nadania korespondencji) z dopiskiem: NABÓR DO PRACY NA STANOWISKO DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU.
*O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
*Dyrektor zastrzega możliwość przerwania procesu rekrutacji.
* Integralną część ogłoszenia stanowi informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla uczestników naboru na wolne stanowisko pracy stanowiąca załącznik do ogłoszenia.
*Dodatkowych informacji udziela komórka kadrowa Zakładu Karnego w Czerwonym Borze pod numerem telefonu (86) 276 48 56
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta