Monter rowerów - Podgrodzie, podkarpackie

Data dodania: 2022-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0316

Miejsce pracy: Podgrodzie, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA URZĄDZENIA BIKE MACHINERY 24060 MAGNATICA ITALY, POTWIERDZONA ŚWIADECTWEM UKOŃCZENIA SZKOLENIA.
PROSTE PRACE PRZY MONTAŻU POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI ROWERÓW (PEDAŁÓW, HAMULCÓW) PRZY TAŚMIE MONTAŻOWEJ.
ZDOLNOŚCI MANUALNE, ZAINTERESOWANIA TECHNICZNE, ZAMIŁOWANIE DO MAJSTERKOWANIA (ZŁOTA RĄCZKA)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 28.02.2022
Data zakończenia: 28.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: STAWKA GODZINOWA 19,70 ZŁ
PRACA W SYTEMIE DWUZMIANOWYM
Zawód: monter-mechanik rowerów / wózków
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZENIA BIKE MACHINERY 24060 MAGNATICA ITALY POTWIERDZONA ŚWIADECTWEM UKOŃCZENIA SZKOLENIA.

NIP: 5223167461
REGON: 38427172100000
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Cmentarna 20, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Kliś
Nr telefonu: 146809173
E-mail: eklis@pup.debica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE