Technik utrzymania ruchu - Kisiele, łódzkie

Data dodania: 2022-02-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: GRUPA PRODUCENTÓW ROZSAD KRASOŃ SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne, zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0252

Miejsce pracy: 97-340 Kisiele, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń; prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; dokonywanie napraw interwencyjnych[instalacji wodnych, ciepłowniczych, elementów stalowych-cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, instalacji elektrycznych-trasy kablowe, szafy sterownicze, maszyny produkcyjne]; praca z elektronarzedziami; dbanie o stan techniczny pojazdów, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie; tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Miejsce pracy: Piaski/Kisiele obok Piotrkowa Trybunalskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANE:
aktualne uprawnienia SEP do 1KV,
umiejętność czytania schematów i dokumentacji techniczno-ruchowej,
gotowość do pracy w dni wolne,
brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 m.,
dyspozycyjność, gotowość do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole, elastyczność/samodzielność w działaniu.
MILE WIDZIANE:
uprawnienia na wózki widłowe,
uprawnienia spawalnicze,
uprawnienia SEP powyżej 1KV E+D,
doświadczenie na stanowisku: automatyka w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym.
FIRMA OFERUJE:
przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku, przyjazne środowisko pracy, narzędzia, możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.

NIP: 7712875112
REGON: 101324546
Adres: 97-371 Piaski 32a, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anetta Ryżewska
Nr telefonu: 781-705-505
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt wstępnie telefoniczny: 781-705-505
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon